Radio Wnet

Warsaw, Poland

Radio Wnet, założone w 2009 roku przez Krzysztofa Skowrońskiego i jego współpracowników, jest dynamicznie rozwijającą się stacją radiową, która dociera do słuchaczy w Polsce i na całym świecie. Obecnie nadaje na częstotliwościach w ośmiu miastach w Polsce. W swojej ofercie programowej prezentuje ważne bieżące tematy z różnych obszarów, takich jak muzyka, kultura, historia, polityka, biznes, nowe technologie, sport, społeczeństwo, religia. Radio Wnet jest także przestrzenią dla kwestii często przemilczanych, dotykających grupy wykluczone i wypchnięte poza margines. Wielowymiarowość Radia Wnet sprzyja idei globalnej sieci, dzięki której przekazuje najświeższe i najciekawsze informacje z najodleglejszych zakątków świata. Wychodzi ze studia, by dotykać lokalnego kolorytu, ale także by lepiej rozumieć miejscowe problemy i wyzwania. Radio Wnet to także wspólnota słuchaczy, którzy mobilizują do rozwoju. Nad stałym rozwojem radia i jego programem czuwa kilkudziesięciu współpracowników.


Subscribe to Radio Wnet and show your support for the shows and music you love to listen to.

Radio Wnet

Radio Wnet to około 40% ciekawego słowa i 60% dobrej różnorodnej muzyki, z dużym odsetkiem utworów słowno-muzycznych w języku polskim. Radio ma charakter wspólnototwórczy i nadaje program o charakterze uniwersalnym.

Exclusive benefits

   Early access

   Upfront tracklists

   Support artist

   Offline Listening*

   No adverts*

   Unlimited Listening*

Fair distribution model

Channel subscriptions are more than just a fan club. It's a unique revenue share model where everyone involved in making the shows you listen to gets their cut, fairly and legally. Here's where your money is going.

 • 65%

  To artists you play

 • 18%

  Creator earnings

 • 17%

  Application fees

*Only on channels you subscribe to

Monthly price:

Custom pricing

$

Plus regional tax