Više od 20 godina djelovanja detroitskog Kenny Dixona aka Moody ili Moodymann te malo novog materijala ABCD i podsjetnik na stari i esencijalni Det.riot ’67. U prvom dijelu društvo čine dva stranca na radu u Njemačkoj jedan je tipičan i po imenu i zvuku danackoji se zove se Kölsch te ima jako fin albumčić 1977 dok je drugi bitan dio Kompakt lejbla mada bi se po imenu prije reklo da izdaje za River Plata records…jer je iz Čilea, Matias Aguayo. Ima novi album The Visitor.
Kompletan drugi dio ili sat programa u cijelosti Psychemagik i njihov Magik Sunrise. Još jedno kopanje po psihodeličnoj glazbenoj ostavštini koja se skrivala po prašnjavim policama prodavaonica vinila od Conga do Upsalle. Ovaj stvarni komad vinila je trebalo i prebaciti u radijski mp3 format što je bio jedan dodatni ifort za ovaj program te molim za unisoni pljesak :D. Magik Sunrise je, uz Bill Brewsterov Late Night Tales After Dark, zasigurno najbolji kompilacijski komad glazbe koji se pojavio ove godine.
Comments