A tavalyi életrajzi kötet megjelenése után sem dől hátra Mohai Tamás, idén új albummal jelentkezik. „A szabadság foka” névre keresztelt anyag november 10-én debütál az Analog Music Hall nagytermében. A Mohai Tamás Band, azaz Jud Harmony énekesnő, Török Péter gitáros, Mohai Szabolcs dobos és Kiss G László basszeros, a lemez mind a 12 dalát eljátsza a koncerten a főhős vezényletével. ”. A húsz számos műsorban Nagy Ádám gitáros is feltűnik majd néhány dal erejéig, valamint tanítványa, Mohai harmadik gyermeke, a 14 éves Syl Mohai, aki ráadásul még egy fél órás gitáros szettel is készül egyedül, a Mohai Tamás Band koncertje előtt. „A szabadság foka” album Palotai Péter jóvoltából fizikai formában is megjelenik, melyet a koncert napján meg lehet vásárolni az Analog Music Hall-ban.
Comments
Folyton szaggat a hang hallgatás közben, eddig sosem tapasztaltam ezt.