NOXYS knalt deze uitzending op gang met een selectie nieuwigheden uit de platenzak van meetser-selector PUKAZ: eentje op Civil Music, de laatste nieuwe release uit op Auxiliary, het vervolg op de legendarische 'Tuned In'-verzamelaar van CIA én de Defence EP uit op Alignment.
OSWALD MORIS opent op zijn beurt dan weer de deuren van de studio voor de Belgische talenten die verscholen gaan achter de namen M-Zine & Scepticz. Met hun verschillende releases op oa. Proximity & Samurai Music hebben deze heren al lang geen introductie meer nodig, een reden te meer dus om ze zelf aan het woord te laten!
Ze wisten ook een beest van een mix voor ons klaar te stomen adhv. een selectie van hun eigen producties, released én un-released! Openen deden ze met een gratis te downloaden track, get it here: http://spectblog.tumblr.com/post/37128088084/m-zine-scepticz-transient-free-download
Check de volledige mix hier: http://www.mixcloud.com/SPECTdRUM/spectdrum-guestmix-009-m-zine-scepticz/
Comments