38 plays
Ezen a héten is három kérdésre kerestük a választ a Heti Hármasban, melyik közül az egyik az edzőkérdéssel foglalkozott. Nevezetesen, van-e Debrecenben edzőkérdés, egyáltalán lenne-e értelme jelen helyzetünkben edző váltani?
Comments