2008-ban a német rap megint érdekes lett ezáltal a srácok által, legalábbis akkor jutott el hozzám. Miután megvettem 5-6 vinylt tőlük, nem akartam csak úgy bedigizni, ezért inkább összeraktam magamnak ezt a mixet. A minőség karcos analóg, ne íjedjen meg senki, hiszen vinyl only a mix.
Comments
respekt
az a jo ha karcos :)