Sieeema! Oto mow swiateczny mix (1.4.2013), w czasie swiat spotykacie rodziny, znajomych itd. ja spotkalem sporo dobrej muzy i oczywiscie musialem was poczesowac (niektore kawalki sa juz wiekowe ale wciaz fajnie brzmia). Sory za bledy ktore sie pojawiaja, ale wciaz ucze sie grac na DDJ-SX, oczywiscie bez synchro (oj tak, da sie uslyszec!).
BTW mam troche wolnych terminow, jakbyscie szukali legalnego DJa na swoja impreze, dajcie mi znac :)
Pozdro!
Hello! There is my next mix, made at 1.4.2013 as my easter time - everyone meet their families, friends, etc. I meet alot of good music (some of tracks are old but still good) and bring it to You! As always I'm really sorry for mistakes made in this mix, I hope my next mixes will be beteer, still learning how DDJ-SX works, still withous sync (yes, You can hear it!).
BTW if you need legal DJ, just send me message :)
Greetings form Poland!
Comments