Biztosan ti is versenyeztetek már a piros lámpánál. A Forma 1 mezőnye is ezt tette, igaz egy nagyságrenddel erősebb versenygépjárművel.
Annyit látnának minket a tükörben, mint amikor az ezeréves sólyom fénysebességre ugrik. Tehát semmit sem. Ezen neves alkalommal a sógoroknál versenyeztek.
Baross Rádió, összeköt minket!
Comments