Keep up to date with every new upload!

Join free & follow Tomasz Wybranowski
Share
VI urodziny Polskiej Tygodniówki - 6 06 2012

VI urodziny Polskiej Tygodniówki - 6 06 2012

Playing tracks by

Polska Tygodniówka , Wybranowski&Friends, Anna Maria Jopek, Dezerter dla Polskiej Tygodniówki, Andrzej Kobra Kraiński & Kobranocka and more.

POLSKA TYGODNIÓWKA kończy 6 lat!!!

- Od kiedy jestem w Irlandii marzyłem o tym, aby nie stracić kontaktu z radiem – wspomina T. Wybranowski dla tygodnika NASZ GŁOS. – Współpracowałem z redakcjami radia Vox FM, radiowej Jedynki, pojawiałem się i pojawiam w programach TOK FM, byłem też korespondentem Informacyjnej Agencji Radiowej. Ale własny program w irlandzkim radiu był moim celem numer 1.

Marzenie to spełniło się 7 czerwca 2006 r., kiedy to po raz pierwszy w eterze zabrzmiała „Polska Tygodniówka”. Pierwszymi gośćmi byli: gitarzysta grupy Myslovitz Przemek Myszor oraz wokalista De Mono Andrzej Krzywy.

- Od tamtej pory gościlismy na antenie dokładnie 412 gości – z dumą mówi producentka Katarzyna Sudak. – Czasami jest tak, że w jednym programie o swoich książkach opowiada Stefan Darda, najlepszy pisarz – horrorysta znad Wisły, potem o muzycznych fascynacjach opowiada Marek Jackowski, niegdyś lider grupy Maanam obecnie lider The Goodboys.

Zapraszam Tomasz Wybranowski

Comments