Keep up to date with every new upload!

Join free & follow Tomasz Wybranowski
Share
  • 95
  • 6 years ago
Polska Tygodniówka - "STOP przedawnieniu dla pedofili i gwałcicieli"

Polska Tygodniówka - "STOP przedawnieniu dla pedofili i gwałcicieli"

Playing tracks by

Polska Tygodniówka , Shipyard, Marla Cinger, Rammstein, Kiev Office and more.

W programie specjalni goście: Michał Więckiewicz, młody prawnik, działacz społeczny i przyszły polityk wielkego formatu o lewicowej wrażliwości. Michał Więckiewicz był pomysłodawcą i orędownikiem wprowadzenia zmian w Kodeksie karnym, dzięki którym nie przedawniałyby się przestępstwa seksualne. Stosowny projekt ustawy trafił już do Sejmu RP za sprawą grupy posłów Ruchu Palikota.
Przypomnę, że na temat akcji "STOP przedawnieniu dla pedofilów i gwałcicieli" mówilismy sporo w Polskiej Tygodniówce i na łamach Kuriera Polskiego. W całej rozciągłości popieramy tę akcję.

W pierwszej tercji programu pojawi sie także pani Agata Baraniecka - Kłos, której ojczym, były prokurator, molestował ją prawie 10 lat. Wszystko zaczęło się, gdy miała 7 lat. Agata Baraniecka-Kłos zaczęła o tym mówić po wielu latach. Pani Agata walczy o to, by tego typu przestępstwa, czyli molestowanie dzieci i gwałty, nie przedawniały się.

Zapraszamy - Tomasz Wybranowski - Katarzyna Sudak

Comments

Grazyna Jas Kruzynska-Paprocka

interesujacy program. Jestem za karaniem tych bestii do konca ich zycia. Tak jak to ohydztwo "pokaralo" czesc z nas (do konca naszego zycia). Przebaczyc, ciezko. Zapomniec - nigdy.Nie da sie, chyba ze ktos zablokuje te uczucia i "nie pamieta". Ja, mimo ze staralam sie, nie moge wyrzucic z mozgu tej pamieci i tych okrutnych obrazow przed oczyma, kiedy ide spac i zamykam oczy, wszystko wraca..i boje sie zasnac, zeby nie snily mi sie te "filmy", ktore sa zakodowane gleboko w mojej podswiadomosci..... Czas, moze leczy....ale blizny zostaja..... jasss .....