Keep up to date with every new upload!

Join free & follow Tomasz Wybranowski
Poezja, Enigma, Nadstawna, Bolek, Czachorowski, Scream Maker i Ginger w Polskiej Tygodniówce - TW KS

Poezja, Enigma, Nadstawna, Bolek, Czachorowski, Scream Maker i Ginger w Polskiej Tygodniówce - TW KS

Playing tracks by

NEAR FM, Lustro, Cream, Coldplay, Scream Maker and more.

Premiera nowego nagrania Scream Maker „Deliverance”. I wielka niespodzianka – pierwsza część rozmowy z muzykami zarejestrowana po jednej z gorących prób. Płyta w drodze, nagrania powstają a nowy wokalista SM, cóż – Bruce i Rob drżyjcie!!!

W drugiej części programu poetycko i nostalgicznie. Słów kilka o IV Międzynarodowym Festiwalu Poezji Słowiańskiej. Składam podziękowania na ręce Aleksandra Nawrockiego, sprawcy zamieszania i redaktora naczelnego pisma „POEZJA Dzisiaj”, oraz Adama Siemieńczyka (POEZJA Londyn), który zaprosił mnie do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu.
W programie m.i n. wiersze uczestników oraz ekskluzywny wywiad z Rafałem Czachorowskim, szefem wydawnictwa RTC oraz witryny PolscyPoeci.pl.
Poetycka premiera radiowa:

Julia Nadstawna „... kobieta niczyja” oraz
Juliusz Erazm Bolek „JA”.

Debiut niesmiały,– Julia Wybranowska i „Las i Dzięcioł”... Rosna i edukują sie Marcinie B. nowe siły pianistyczne. Imieninowo dla Elzbiety...

Tomasz Wybranowski

Comments

Marcin Brzozowski

Do niczego nie mozna sie przyczepic . Rewelacja . Fraza zachowana jest temat i melodia a to podstawa w muzyce . Julia witaj w gronie pianistow .