Keep up to date with every new upload!

Join free & follow Rekabetçi Ruh
Share
Rekabetçi Ruh 27-01-2012 FBÜlker

Rekabetçi Ruh 27-01-2012 FBÜlker

Fenerbahçe Ülker'in yeni evi Ülker Sports Arena'dan ve Euroleague'deki FBÜlker'in Emporio Armani Milano maçından bahsettik.
Koç Neven Spahija'dan bahsetmeden de edemedik.

Comments

Rekabetçi Ruh

Otopark konusuna çok fazla değinmedik ama kısaca bir bahsetmiştik sanırım. Olmazsa bir sonraki basketbol podcastinde ona da değinmeye çalışırız. Arabayı biz park etmeyince bu konudaki tecrübemiz sınırlı kalıyor ama ona da değinmeye çalışırız tekrardan.

Süre konusunda biz de çok hoşnut değiliz. :( Amacımız bölüm başına 25 dakika civarında tutmak ama pek başarabildiğimiz söylenemez. Özellikle bu bölümde biraz aşmışız kafamızdaki süreyi. Belki açılıştan ve salondan ayrı bölümlerde bahsetmek süreyi sınırlamak adına daha fayda sağlayabilirdi.

Rekabetçi Ruh

Sevgili Sibel, değerli yorumların için teşekkür ediyoruz, umarız devamı gelir. :) Biz de yorumlarımızı ekleyelim.

Bendenizin (Buyruk'un) pek yavaş konuştuğuna şahit olunulmamıştır zaten. Bu süper bir şey diye söylemiyorum ama bir gerçek sonuçta. Tabii böyle olunca her zaman ilk seferde anlaşılamayabiliyorum, bu da çektiğim bir ceza gibi oluyor. O nedenle özellikle podcast çekimlerinde daha yavaş konuşmaya gayret ediyorum. Arada yine kaçmıyor değil ama günlük konuşmadan çok daha iyi seviyede sanırım, en azından öyle bir ümidim var. :) Günlük hayattaki tempolu konuşmanın nedeni de belli, yavaş konuşacak kadar vakit olmaması bu dünyada. Hemen konuşup bitirip başka şeylere geçmeliyiz. :)