Paskutiniu metu daug galvoju. Negaliu pasakyt apie ką tiksliai… Pats nežinau. Tiesiog galvoju. Kaupiausi Kalėdoms. Rinkau geros nuotaikos likučius, kad per šventes nebūčiau paniuręs, tačiau vienam tai daryti sunku. Kaip visada – padėjo muzika. Jazzy Hop’as.
Nėra kitokio žanro, kuris mane taip atpalaiduotų, padėtų susikaupti, paskęsti apmąstymuose arba tiesiog pakeltų nuotaiką, kurios paskutiniu metu ypač trūksta. Čia ir suklijavau visus užkabliavusius gabaliukus, kurie darbavosi nuotaikos kėlimo procese. Nuostabūs instrumentalai, prasmingi žodžiai. Repas ne apie šiknas ar ratlankius, o apie gyvenimą. Toks koks jis yra.
Comments