Keep up to date with every new upload!

Join free & follow theremixer
Share
  • 60
  • 7 years ago
Gjithcka Shqip int me Florian Zyka

Gjithcka Shqip int me Florian Zyka

Lideri i grupit Yjet e panjohura rrefehet per mikrofonin e radio tiranes ne Gjithcka Shqip! Degjoni intervisten e realizuar prapaskenat rrugetimin artistik si dhe identitetin e vertete e folesit te radios "Roni"

Comments