Keep up to date with every new upload!

Join free & follow Radio Tirana
Share
  • 59
  • 2 years ago
EMISIONI QYTETI I NJE STUDENTI - 25.05.2017

EMISIONI QYTETI I NJE STUDENTI - 25.05.2017

Në emisionin '' Qyteti i një Studenti'' në këtë puntatë sjell sfidat e universiteteve publike dhe private. Përzgjedhjet e studentëve tanë vijnë në këtë format radiofonik në mbrëmjen e së enjtes pas lajmeve të orës 19:00. Na ndiqni në Radio Tirana aty ku të rinjtë sjellin zërat e tyre. Në mesin e intervistave do të ndiqni intervistën e realizuar me pedagogun e Shkencave Sociale Melsen Kafilaj.

Comments