Keep up to date with every new upload!

Join free & follow Radio SPORT / Радио СПОРТ
Share
Первое Беговое Радио-Шоу. 48-й выпуск. 16.03.2017

Первое Беговое Радио-Шоу. 48-й выпуск. 16.03.2017

48-й выпуск рупора беговой жизни Украины и всего мира - Первое Беговое Радио-Шоу
16 марта 2017, четверг, 15:00

В гостях - Дима Молчанов (KM running club и Ukrainian Running Club NYC)

Вместе с гостем обсудим всю беговую жизнь Америки и Нью-Йорка в частности. Всё, начиная от стоимости участия, тренировок и вообще клубно-беговой жизни и до стартов NYRR. Чем всё таки наши беговые клубы отличаются от их, про социализацию бегового любителя, про клубные зарубы районов и кого можно встретить на утренней пробежке по культовому New York City Central Park.

Треклист, крутое анонсное фото и все детали с комментами выпуска смотри на страничке на фейсбуке: www.facebook.com/sportradio

Comments

Natalia Mik

А я русская,бегаю!натолкнулась на ваше радио и прекрасно мы с вами пробежались мои 10 км)и поняла все и на украинском в том числе)замечательно!

Radio SPORT / Радио СПОРТ

Спорт не имеет языковых границ) Дальше - больше, выше, быстрее.
Спасибо что с нами!

Lada Lys'niak

Привіт з Ню Йорку!!! Перший Біговий Радіо Шоу, який крутий !!!!! Але нажаль тільки зрозуміла українську половину цього цікавого інтерв'ю. Дякую Дмутро!!! Би хотіла послухати більше інтерв'ювів про бігання але не розумію по російські! Я українка, бігунка, нарожена в Америці і членом URC і не говорю по російські...... Чи Ви би могли більше говорити по українські для Ваших Україньсько-американських слухачів в Америці? You are proud to be Ukrainian - so please speak Ukrainian for your Ukie listeners :) ! Thanks!

Radio SPORT / Радио СПОРТ

Дякуємо за відгук.

Наразі мовне питання ведення цього радіо-шоу не є нагальним, але ми вас почули) Не обіцяємо, що вже скоро ПБРШ заговорить виключно українською, але намагатись та прагнути до цього ми будемо наполегливіше.

Ну і слава українській біговій братії Америки!

Доречі, рекомендуємо до прослуховування перше україномовне радіо-шоу про королеву спорту Легку атлетику - "Жорстка Атлетика", яка також є на цьому каналі. Вам сподобається, мі певні)