Keep up to date with every new upload!

Join free & follow neringafm
Share
Fellow of Neringa: All Good Funk Alliance 2016.03.24

Fellow of Neringa: All Good Funk Alliance 2016.03.24

Playing tracks by

Giorgiolive, Bj Smith, Tall Black Guy, Evil Needle, Dave Allison and more.

Chart positions

This upload was 6th in the #breaks chart, 24th in the #lounge chart, 25th in the #disco chart and 60th in the #hip hop chart.

Neringos bičiulio miksas: All Good Funk Alliance!
Šį kartą muzikinėje valandėlėje “Neringos bičiulis” turime didelį malonumą jums pristatyti duetą, einantį su Neringa FM radija koja kojon nuo pat jos gyvavimo pradžios – All Good Funk Alliance. Šie bičai jau kuris laikas (nuo 1999 metų) kuo gražiausiai kepa dance, Nu-funk, disco, breaks, hip hop stiliaus muziką, miksuoja sau patinkančius kitų muzikantų gabalus ir tai jiems sekasi puikiai.

AGFA grupę sudaro Francisco Cueto ir Russell Belicek. Bičai susipažino bestudijuodami muzikos gamybą koledže JAV. Tuomet Russell’as buvo visai šviežias, o Frank’as jau turėjo nedidelę garso įrašų studiją. Susibėgus toj studijoj kartu jie suprato, kad gali nuversti kalnus muzikos pasaulyje, todėl stipriai pasistengus ir kiekvienam sunešus visą savo muzikinį išprūsimą vyrai tuos kalnus ir pradėjo versti. Besigilindami į skirtingas muzikos stilistikas ir besipraktikuodami jų miksavime vyrukai atrado naują skambesį, kuris vadinamas Nu-Funk.

Comments

ROLEXBOY      (AKA MECCA )

FIREEEEEEEEEEEE