Keep up to date with every new upload!

Join free & follow neringafm
Share
Bičiulio valandoje 'Love&Repeat' (2011-03-16)

Bičiulio valandoje 'Love&Repeat' (2011-03-16)

Playing tracks by

Girls, Steve Reich, Holcombe Waller, Radiohead, Shlohmo and more.

Štai Alberto 'rašinėlis' apie muzikos rinkinį:
Pradedu.
Kaip jau minėjau, šita rinktinę pavadinau "Love and Repeat", būtent - nes tai yra meilės dainų ir minimal dainų kompiliacija. Švelnaus skambesio, nostalgiškos nuotaikos, įsimenančio tembro, skaidrios harmonijos, saikingos elektronikos garsai čia yra sukombinuoti su griežtu struktūrų minimalizmu, disciplinuotom repeticijom ir stabiliu beat'u. Kai kurie atlikejai/dainos yra jau "senos meilės", kurios niekad nesurūdys, tuo tarpu kiti - nauji vakar dienos atradimai, kuriais žaviuosi vis labiau ir labiau.
Numeris '0' mano rinktineje yra išskirtinis Lust for Life - labai smagus, repetityvus ir Lo-Fi gabalėlis gyvenimo džiaugsmo, kurį aš norečiau susieti su ateinančiu pavasariu, ir užduoti viso klausymosi nuotaiką. Net ypač nostalgiškomis akimirkomis aš prisimenu šitą muziką, grąinančią mane į 'easy going easy life' nuojautą.
Pratęsta komentaruose:

Comments

neringafm
neringafm

LOVE dalis yra pradedama mano amžino žavesio objekto Steve Reich repeticijomis, kurias seka tiesiai į ausį dainuojantis Holcombe Waller (ką tik išleidęs savo naują albumą), po to - auksinis Radiohead'u Nude (prisipažistu, kad viename savo kurinyje tiesiog nusirašinėjau nuo šitos dainos), tada švelnus Shlohmo triukšmelis apie meilę For You (Pt 1 yra mano telefono skambutis - jis toks tylus, kad aš dažniausiai jo neišgirstu; aš nemėgstu, kai mane trukdo...), na ir galiausiai - neapsieinamas Aphex'o ON (hommage a Mari), kurio pasiilgstu kaip praėjusių pavasario festivalių prisiminimų (ON irgi buvo mano telefono meliodija kurį laiką).
Tuomet ateina metas REPEAT daliai, kurią ryžtingai pradedu Pogo Anna - nuostabiu filmo 'Ana ir karalius' remixu (o jo autorius - Pogo - yra įstabus australų vaikinas, užkariavęs Youtube ir ne tik su savo mixais), po kurio seka du Thieves Like Us gabalėliai (štai jie yra mano neseniai atrasti stebuklai), sumaniai sumaišantys meilę ir mielą širdžiai beat'ą-repeat'ą. Iš karto po to - dar viena nauja mano meilė Adele, garmanti žemyn po savo nelaimingos meilės (ką tik išleidusi naują savo albumą "21") - stipriai rekomenduoju pamatyti šitos dainos klipą (turbūt jau matėt...). Na ir finale - kuo pradėjom, tuo ir baigsim - būtent Reicho elektriniu kontrapunktu, sukuriančiu įspūdį, kad per visą laiką nepajudėjom iš jo hipnotizuojančios vienuolikos gitarų akordo. End.