Keep up to date with every new upload!

Join free & follow Chciałbym, ale się boję
Share
Audycja CHCIAŁBYM, ALE SIĘ BOJĘ #15 (15.12.2015) w RadioJAZZ.FM - rozdanie Jazzowych Malin 2015

Audycja CHCIAŁBYM, ALE SIĘ BOJĘ #15 (15.12.2015) w RadioJAZZ.FM - rozdanie Jazzowych Malin 2015

Chart positions

This show was 99th in the global jazz chart.

Tagged

#jazz

Maciej Nowotny, Roch Siciński i gościnnie Piotr Wojdat w audycji CHCIAŁBYM, ALE SIĘ BOJĘ zapraszają na audycję, w której rozdaliśmy Jazzowe Maliny 2015!!! Można nas posłuchać w RadioJAZZ.FM w każdy wtorek między 20.00 a 21.00.

Comments

Sylwia Lar

Co do For Tune, to do mnie docierają wszystkie informacje o ich płytach, ale ja po prostu nie mam kasy, by to przerobić, fajnie by było, gdyby dało się je kupić w formie elektronicznej za połowę ceny, wtedy można te mniej wyczekiwane i upragnione zdobyć taniej. I legalnie. Jedyne, co pociesza, to stoiska po koncertach. Co do promocji - zaskoczyło mnie, że na koncercie Irka Wojtczaka we wrześniu były po prostu pustki. A ja na ten koncert czekałam pół roku! Podobnie było z Power of the Horn (na który niechcący kupiłam dwa razy bilet - bo zapomniałam...)

Małgorzata Smółka

Byłoby bardzo nieelegancko tak publicznie nazwiskami... które na szczęście nie padły w audycji ale dla zainteresowanych, aluzje były bardzo wyraźne :)

Małgorzata Smółka

Mam problem lojalnościowy i to podwójny :( ale audycja podobała mi się bardzo, bardzo! I takie powinny sie pojawiać częściej!

Chciałbym, ale się boję

OK, to napisz Małgorzata kogo on dotyczy, bo ciekawość nas zżera...