Keep up to date with every new upload!

Join free & follow Kostandin Kapo
Share
  • 40
  • 4 years ago
Pak te degjuara por shume te vleresuara

Pak te degjuara por shume te vleresuara

Playing tracks by

T rex, Diana Ross & The Supremes, Marvin Gaye, The rolling stones, Curtis Mayfield & The Impressions and more.

Tagged

#pop rock

Comments

Kostandin Kapo

Ky cikel emisionesh , perfshin 500 puntata. Kjo qe po degjoni eshte vetem nje nder to. Kush desheron te thellohet ne abiset e muzikes boterore " reale " e jo ajo komerciale , mund te me beje kerkese dhe do t'ja plotesoj deshiren . Flm.