Keep up to date with every new upload!

Join free & follow SerhanAcar
Share
Polcast - Bölüm 2 15062012

Polcast - Bölüm 2 15062012

Playing tracks by

Serhan Acar - Korhan Savran.

Polcast - Bölüm 2 15062012 / Kanada GP'sinin değerlendirilmesi ve sorular

Comments

Korhan Savran

Biz reklam ile ilgilenmiyoruz sevgili ali ..=)

aliiii
aliiii

valla ben serhan acarın yalancısıyım... 42. sn yede "aslında bu işin fikir babalarından biride sevgili korhan v.s...." diye anlatıyor... ingiltere de talk talk diye bir şirketin reklamını akbank reklamını yapan ajans kopyaladı sonra da müthiş beyin oldu bu arkadaşlar... http://www.youtube.com/watch?v=VcQIwbvGRKU ... sizin yaptığınız akbank reklamıyla kıyaslandığında devede kulak kalır :)

Korhan Savran

Sevgili ali hatırlattığın için teşekkür ederiz .. Bu olayın fikir babası olduğumuzu iddia etmedik ..Sadece bizde böyle bir şey yaparsak nasıl diye konustuk ..fikir oradan çıktı yani ;)

aliiii
aliiii

fikir babası kaan kural, korhan v.s. değil... james allen başlattı bu olayı... sizde copy-paste yapmışsınız...

Ertan Aslantaş

Çok güzel vede keyifli bir sohbet olmuş.

umutntm
umutntm

Yayınlandığı gün telefonuma indirip metrobüste dinlemiştim Yenibosnadan altunizadeye kadar keyifle yolculuk etmemi sağlamıştı bir de oturacak yer de bulmuştum ki değmeyin keyfime :) Ama dinlerken aklıma birşey takıldı. 2008 den sonra araçlar birbirini yakından takip etsin diye yapılan köklü aero değişikliklerinden (ve beraberinde gelen çirlin araçlardan ) sonra pirelli lastiklerindeki aşınma sebebiyle araçların birbirini yine yakından takip etmemesi ya da edememesi onca çalışmayla çelişmiyor mu ? Zaten geçişler DRS ve lastik stratejisi sayesinde oluyorsa güzelim 2008 araçlarını boşuna mı F1 tarihinin tozlu sayfalarına yolladık. Neyken ne ola ? Düşüncelerinizi merak ediyorum. LeMans yarışında soracaktım ama konu dışına çıkmış oluruz diye vazgeçtim :)

Hatice Kurnaz

Bu güzel sohbet için çok teşekkür ederiz=)

Mert Ülgentay

Kanada da Alonso lastiklerini korusaydı Grosjean ve Perez e geçilirmiydi .