Ja chciałem być bardzo normalnym człowiekiem Chodzić do pracy wstawać rano ,Pić na śniadanie kawę czarną z mlekiem ,Mieć dom i rodzinę ukochaną Ja chciałem być bardzo normalnym człowiekiem ,Chodzić w krawacie w czarnych lakier – butach ,Mieć poukładane swoje sprawy z wiekiem ,I stół zastawiony suto .Mieć wytyczone cele W kościele, co niedziele ,Własnościowe M 4 Przecierać szlak kariery W życiu dojść do czegoś
Materialnego Budować sobie daczę ,Ja żądam i ja płacę .Wystrzegać się ryzyka ,Liderem być w wynikach ,Kupić domowe kino ,I pić czerwone wino .Ja chciałem być prawda normalnym facetem ,Mieć atrakcyjną żonę młodą,
W fotelu w kapciach czytywać gazetę Hołdować ciągle nowym modom .JA chciałem mieć dzieci niewielką gromadę,
Do tego przestronny samochód ,Na urlop wyjeżdżać aż do Baden Baden ,I przy tym mieć wcale niezły dochód Mieć zawsze swoje racje ,Wyjeżdżać w delegacje ,Stąpać po ziemi twardo ,Nie robić co nie warto ,Być grzeczny ułożony,
Zawsze ubezpieczony ,Spadać na cztery łapy ,N

Marcin Edis's profile picture

Chill

This playlist is empty

When Marcin Edis adds shows or tracks they will be shown here