Keep up to date with every new upload!

Join free & follow 2 Pionki
Share
2 Pionki odcinek 5

2 Pionki odcinek 5

Playing tracks by

2 Pionki.

Tym razem o targach Essen, o tym czym jest Boardgamegeek.com, co to jest Ameritrash i co to Eurogra, o Ognistym Podmuchu oraz Top5 gier na jesienny wieczór.

Comments

Marcin Zdeb

To ja proponuję abyście mieli cały czas "fatalne" warunki :D

Michał Gościniak

Nowe dżingle bardzo fajne :)
Trzewik powiedział, że na BGG można znaleźć każdą grę - szkoda, że nie wszyscy wydawcy widzą taką potrzebę (z tegorocznych premier na BGG swojego profilu nadal nie mają WarCard: Afganistan (Kuźnia Gier) i Rok 1863 (Alter))

Marcin Biernat

Wesoły był ten odcinek super macie chemię razem, nie musi być zawsze wszystko zapięte na ostatni guzik bo wtedy będzie nudny suchar.

Paweł Napiórkowski

Też mam Wojne o pierścień i nawet z dodatkiem i od 4 lat też nie udało mi się zagrać jeszcze. Mocne postanowienie na jesień/zimę.

Merry Nowak-Trzewiczek

Zapraszam!

pawel_dy
pawel_dy

bardzo fajny odcinek :d jak dobrze pójdzie, to jutro odwiedzę 2pionki ;)

Konrad Cichos

Wisi ON AIR :)

Rafał Kuliński

Coś chyba jest pokręcone - hale 1, 2 i 3 są tak samo stare, jak i kolejne. My w każdym razie parkowaliśmy na parkingu koło jedynki, więc istniała i wcale nie wyglądała młodo. Może w tym roku je remontowano? Z tego, co piszą na messe-essen.de ich sumaryczny metraż to 34,4tys.m2. Czyli trochę ciaśniej, bo jak dodałem sale 4-12, to mi wyszło 39,1tys.m2. Chyba, że tak duże sale można o wiele wydajniej podzielić na boksy.

Merry Nowak-Trzewiczek

O, super. Zatem do zobaczenia;-)

Mateusz Nowak

a i do zobaczenia na Gratislavii :)