Keep up to date with every new upload!

Join free & follow Ivanna Shkromyda
Подкаст "Акустика тіней" #12 Трумен Капоте

Подкаст "Акустика тіней" #12 Трумен Капоте

Playing tracks by

Lord Huron.

Якщо вам до смаку поєднання епатажної особистості та добротної класичної літератури, то цей епізод підійде як ніколи. Про Трумена Капоте свого часу любили говорити багато. Знаходитися з ним в одному товаристві вважалося за моду. А мати вдома примірники його книг «Інші голоси, інші кімнати», «Сніданок у Тіффані» чи «З холодним серцем» пасувало тим, хто ретельно стежив за літературними новинками. Він був геть непересічним письменником, та свого часу чомусь загубився. Куди поділося його натхнення та чому книги Капоте варто брати з собою ледь не в усі мандрівки – дізнаєтеся, прислухавшися до тіней.

Думки – Лілія Шутяк, Вікторія Іваненко, Одарка Білоконь, Дмитро Хом’як
Звукорежисер – Дмитро Раренко
Диктор – Максим Саранчук
Музичний редактор – Володимир Гуцул
Автор і ведуча проекту – Іванна Шкромида
Дата виходу: 05.04.18

Інформаційний партнер – Територія

Comments

Nad22
Nad22

Дякую Вам за Капоте, це мій улюблений письменник. У нього дійсно трагічна доля і шкода, що все так склалось. Найбільш улюблені оповідання - це про його дитинство. У них як раз гостро відчувається, як йому не вистачало любові та підтримки батьків.
Про Капоте можна дійсно багато розповідати: і про його дружбу з Бейб Палей, і як Харпер Лі списала його у свою книгу, і про те, як він у 50-х побував навіть у СРСР, що справило на нього просто гнітюче враження.
Я сподіваюсь, що у нас Капоте нарешті оцінять та видадуть ще декілька книг з українським перекладом. А то дійсно, як сказав один із доповідачів, читати доводиться або з інтернету, або купувати книги "Азбуки-класики".
Дякую!

Anastasia Areshnikova

какая книга? 5 раз перематывала назад, переслушивала - не могу понять. "ця книжка", "та книжка" и т.д., какая - неясно

Anastasia Areshnikova

отличный подкаст, спасибо! но не могли бы читать немного медленнее, а то сливается все в один текст и сложно воспринимать. спасибо!

Ivanna Shkromyda

Cпасибі Вам за відгук! Я спробую наступний епізод зробити дещо повільнішим, але мені це важко дається (темперамент "швидкий") ;)