How likely are you to recommend Mixcloud to a friend?Not likely12345678910Very likely
Thank you for participating in our survey!
Retry×

Mixcloud is the home of great mixes & radio

Join free and follow Michał Mojsenowicz on Mixcloud

Team Brothers to Michał i Łukasz znani również jako Makal & Sleep.
Za gramofonami stanęli pierwszy raz 2005 roku ale tak nie zaczęła się ich historia. Najpierw od najmłodszych lat byli fanami muzyki elektronicznej począwszy od Koto, Jan Michaela Jare i w późniejszych czasach Prodigy. Urodzeni z pasją muzyczną stwierdzili że ich powołaniem jest druga strona djki. Zaczęli od pomocy w organizowaniu imprez w swoim rodzinnym mieście Częstochowie i dzięki uprzejmości tamtejszych Dj..s i właściciela klubu C4 zagłębiali się w tajniki muzyki elektronicznej. Team Brothers to 2 DJ'e połączeni więzami krwi i pasja do muzyki technicznej.Wyrażają się w niej głęboką dynamika brzmienia, czystym krótkim basem z wieloma przesterami i eksperymentalnym dźwiękiem. Odwiedzili Częstochowę, Wrocław, Poznań i wiele klubów w mniejszych miastach.
Obecnie zajmują się min. oprawa muzyczna wernisaży grupy artystycznej Fakeart z Wrocławia. Organizują imprezy w rodzinnym mieście Częstochowa w klubie C4 Flash PUB cz

Oh snap, there was a playback error!

Press play to try again.

Streaming on Mixcloud requires Flash!

You can get it here.

[[player.currentCloudcast.title]]
By Follow
Leave a comment
Comment submitted
0:00:00
-0:00:00
Due to licensing issues in your country it will not be possible to seek backwards. Due to licensing issues in your country it is not possible to seek backwards. Why is this?
by   — BuyStarting in ...
NEXT
To add Cloudcasts here use the buttons marked  
[[cloudcast.title]]
By
[[playerQueue.upNext.nextCloudcast.title]]
By